Choď na obsah Choď na menu
 


Lines , Vines and Trying Times

Menej ako pred rokom,keď Jonas Brothers uvoľnili ich album A Little Bit Longer, kritici tvrdili, že ich popularita oslabne. No chalani dokázali, že to tak nie je. Koncerty vypredané do posledného miesta, jačiace fanúšičky a teraz vydali už 4. album s nátzvom Lines , Vines and Trying times .Názov je kúskom poézie: ´Lines´ (text) je to, čím vás ostatní kŕmia, ´Vines´ ( popínavé rastliny) sa vám pletú do cesty, ktorou v živote kráčate a ´Trying times´ (časy skúšania) je čas skúšok, počas ktorých sa snažia zistiť čo sa okolo nich deje.
,, Myslím , že v tomto období sme toho veľa absolvovali a to nielen v hudobnoom svete ale aj v súkromnom." povedal Nick pre MTV. ,,A preto sme naše pocity, chceli vami pozsieľať prostredníctvom piesní na novom albume."

Ako iste vieš práve dnes vyšiel dlho očakávaný album Jonasovcov Lines vines and Trying Times. TU si môžeš stiahnuť piesne z tohto albumu.

BBC Radio One

Chalani tam zahrali pieseň Paranoid a Thinking of you od Katy Perry. TU si môžeš pozrieť video. (Joe zase s tými chutnučkými okuliarmi).

Ďalej tu máme videá s interview:

INTERVIEW – PART 1
INTERVIEW – PART 2
INTERVIEW – PART 3
INTERVIEW – PART 4
INTERVIEW – PART 5

A pridávam aj pár foto:


 Fotky z konferencie

Ďalej tu máme fotky z konferencie , ktorá sa konala v Paríži:

 

 

Ďaľšie foto z konferencie:

 

2009 – Press Conference – Madrid, Spain – 6/13
2009 – Palacio de Deportes (Madrid, Spain) – 6/13
2009 – Press Conference – Paris, France – 6/14
2009 – Out at BBC Radio One Studio – 6/15

 

 

Ďalej tu máme videá z MySpace. Pozrieť si ich môžeš TU a TU.

 

Zdroj:www.jonas-bros.estranky.sk