Choď na obsah Choď na menu
 


Kevin požidal Danielle o ruku!

Kevin Jonas prekvapil svoju piateľku Danielle Deleasa , keď si kľakol pred jej dverami v New Jersey skore ráno v stredu a požiadal ju o ruku. Prezentoval sa  s  diamantovým prsteňom , ktorý pre neho dizajnoval  Jacob& Co , Danielle neverila vlastným očiam.
“Povedala áno ,áno , áno asi 500-krát super rýchlo v jednej vete ,” povedal exkluzívne pre PEOPLE najstarší z The Jonas Brothers .
Kevin(21) a Danielle(22), ktorí sa stretli v máji 2007 počas posedenia z ich rodinami na Bahamách , ešte neupresnili dátum svadby. “ Stále to vyzerá ako sen,” povedala pre PEOPLE Danielle.
Keď Danielle, predtým kaderníčka, pvýkrat stretla pred dvoma rokmi Kevina priznala sa ,že nevedela  kto sú Jonas Brothers .Bol to Kevin , ktorý ju horlivo sledoval po stretnutí s ňou a pozoroval ju ako sa prechádza po pláži s kvetom vo vlasoch.
Kevin sa jej to spýtal po príchode do New Jersey kde pristáli počas nočného letu z koncertu vo Vancouvery."Bolo ťažké vystupovať minulú noc , pritom myslieť na to ,že sa idem opýtať najvačšiu otázku v mojom živote najúžasnejšieho dievčaťa na svete,” povedal.

Rodina Jonasovcov je z toho veľmi šťastná:
“Naše srdcia sú plné radosti ,  sme šťastní , že sa môžme s vami podeliť o to , že náš syn Kevin požiadal Danielle o ruku. Jej odpoveď bola áno a je to skvelé, že sa pridá k našej rodine. Kevin a Daniella ešte neoznámili dátum svadby. "


 JB’s Twitter
Gratulujeme velký brat…..Dani vitaj v našej rodine, nevieme sa dočkať kedy sa pridáš k našej jazde! S láskou Joe a Nick

O ruku ju prišiel požiadať so 72 karátovým diamantovým prsteňom:

 

Adminka: Je to skvelé. Som fakt šťastná. Veľmi im to prajem. Oni dvaja sa k sebe naozaj hodia. Aký máš na to názor ty? Odpovedz do komentára.

 

Zdroj:www.jonas-bros.estranky.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

to je naozaj dobrá správa

(AliQ, 7. 7. 2009 16:37)

..:) doprajem im to! sú ten najkrajší pár..krajší než Zac a Vanessa...xD hheh..ale váždne..som rada..fakt sa k sebe hodia.

Zlaté :)

(WiwushiQ, 3. 7. 2009 14:48)

Podľa mňa im to spolu skutočne svedčí a prajem im to. :) Nech im to dlho vydrží :)