Choď na obsah Choď na menu
 


·Na začiatok sa chcem ospravedlniť, že tu dlhší čas nič nepribudlo, ale nemohla som ísť na net. Teraz som tu len na hodinku. Tak vám spravím aspoň novinku. (Rým nebol plánovaný=D)Novinky tu budú aj staršie.

·Máme tu video klipu Love is on it´s way z ich koncertného 3D filmu v HQ kvalite. Pozrieť si ho môžeš TU.

·Minuly týždeň sa JB konečne ocitli medzi novinkami so svojim novým singlom "Paranoid" . Ako zvyčajne aj teraz sa vďaka nám-fanúšikom umiestnili na 1.MIESTE v T-MUSIC Chart! Takto "vyhodili" Miley Cyrus s pesničkou "Climb" z prvého miesta. Nie je to po prvýkrát , čo sa Jonasovci umiestnili hneď z novinky na 1.miesto, totiž bolo to takto aj so skladbami "When You Look Me In The Eyes" a "Tonight". Dúfajme , že to bude tak aj naďalej .

Je aj nová časť seriálu J.O.N.A.S. Pozrieť si ju môžeš  TU.

·Chalani boli v rádiu Sirius a robili interview, môžete si ho vypočuť na videách, ktorá nájdete TU , Tu a TU.

·"Fly with me cover contest".Odporúčam pozrieť, chalani coolovo spievajú a Joe sa tam (aspoň podla mňa) trošku smiešne  tvári ale inak nemám slov .Nájdeš ho TU.

·Máme TU aj video kde sa chystali hrať Baseball.


·Je tu video s Frankiem, kde je na premiére svojho filmu Ponyo.Pozrieť si ho môžeš TU.

·12 ročné dievča, menom Jessica Walker, ktorá má mozgový nádor, zažila netradičnú terapiu. Od anonymného darcu dostala lístky na koncert Jonas Brothers. Jessica Walker bola v Seattli v detskej nemocnici od januára, podrobila sa 20 operáciam. Tento darček bol darom aj pre rodičov Scott-a Walker-a a Cheryl. Prostredníctvom toho, videli na pár hodín na tvári svojej dcéry úsmev. '' Keď sme videli radosť v jej očiach, mali sme pocit, ako keby sme získali kus našej Jessici späť,'' povedala Cheryl Walker. Nebolo jednoduché dostať Jessicu na koncert, pretože nemôže chodiť, rozprávať a je pripojená na prístroje. Ale stalo to za tú námahu. '' Skutočne by sme si nikdy nepomysleli, že by sa Jessica niekedy dostala na koncert.'' Po show dostala Jessica prekvapenie. JB ju pozvali na javisko, aby sa s ňou mohli stretnúť. Niečo, čo by mohlo byť vnímané ako statočnosť, že nemala parochňu, ked sa išla stretnúť so svojimi hrdinami. '' Chce, aby ju videli  JB, takú aká je, takže nechcela parochňu,'' povedala jej mama.

 

·Máme tu aj pár zaujímavých videí. Ak sa vám chce môžete si ich pozrieť TU , TU , TU, a TU.

·Fotky z koncertu v Tacome) Washington):

 

 

 

 

 

Zdroj: www.jonas-bros.estranky.sk
+www.jonasbonline.com